O spoločnosti
AB Contact

… aj my sme AB Contact
Náš tím

Náš
príbeh

Volám sa Andrej Bartovic. K práci realitného makléra som sa dostal, tak ako to už v živote býva, náhodou. Osobná situácia v roku 2003 ma prinútila najprv byt kúpiť a následne, nečakane, ho zase rýchlo predať. Pri tomto obchode som sa našiel, skĺbil som obchodné zručnosti a komunikáciu naučené v cestovnom ruchu  (CK FIFO) a vyštudované právne vzdelanie na Právnickej fakulte Masarykovej univerzite v Brne. Výsledok stál za to. Od tohto momentu bolo rozhodnuté, na prvé miesto sa dostali reality a 2. januára 2004 vznikla realitná kancelária AB Contact, s.r.o.

Rok 2004 bol štartovací, učil som sa za pochodu, veľakrát na princípoch skúška, omyl. Budoval som vzťahy a kontakty, počet sprostredkovaných obchodov sa zvyšoval. Postupne nastal čas rozširovať tím. Od roku 2005 bol mojím partnerom a pevnou súčasťou kancelárie, kamarát a spolužiak z Gymnázia Pierra de Coubertina v Piešťanoch, Jozef Kováčik. Ťahali sme to spolu 10 rokov.

čítať ďalej

Až do roku 2008 išlo všetko ako po masle. Zavŕšením tohto úspešného obdobia bolo vytvorenie nových, reprezentačných kancelársko-obchodných priestorov a sídla firmy na Kukučínovej 8, v ktorých máme základňu dodnes.Následná ekonomická kríza a prasknutie realitnej bubliny bol pre nás, rovnako ako ostatných, šokom. Ale ako sa hovorí, čo ťa nezabije, to ťa posilní. Vrátili sme sa oboma nohami na zem, naďalej poctivo pracovali a kládli dôraz na kvalitu služieb a budovanie vzťahov s klientmi. Z krízy, ktorá výrazne zmenila pomery aj na piešťanskom realitnom trhu, sme sa vymanili silnejší a stabilizovaní.

Od roku 2014 pôsobíme už aj ako rodinná firma, nakoľko partnerom kancelárie a dôležitým motorom pre ďalšie napredovanie sa stala moja manželka Marcela Bartovicová. V súčasnosti sa maximálne koncentrujeme na kvalitu služieb. Profesionalita, zodpovednosť, diskrétnosť, právna istota a úcta ku klientovi musia byť a sú samozrejmosť. Pravidelne publikujeme odborné články.

Naše postavenie nás ale zaväzuje. Preto sa snažíme formovať realitný trh na Slovensku a vplývať na zlepšenie povedomia verejnosti na činnosť realitných kancelárií. Spolu s ďalšími realitnými kanceláriami sme v roku 2014 založili Združenie realitných kancelárií Slovenska (ZRKS), cez ktoré sme spoluvlastníkmi realitného portálu www.zoznamrealit.sk . Portál v rukách realitných kancelárií je efektívnym nástrojom na predaj našich ponúk na Slovensku aj v zahraničí.

Andrej Bartovic, zakladateľ a konateľ AB Contact, s.r.o.

Predstavujeme Vám
náš tím...

Zakladateľ
a majiteľ

Mgr. Andrej BARTOVIC
majiteľ

AB Contact poskytuje profesionalitu, skúsenosti a osobnú záruku pri realitných obchodoch.

Ako zakladateľ a riaditeľ spoločnosti prostredníctvom svojej advokátskej kancelárie osobne ručím za bezpečnosť a právnu istotu pre našich klientov. Dlhé roky pôsobím na realitnom trhu v Piešťanoch a okolí, preto mám dostatočné skúsenosti s predajom nehnuteľností a dokážem klientom poskytnúť relevantný servis na vysokej úrovni. Vo svojom tíme pracujem s profesionálmi, na ktorých sa môžem vždy spoľahnúť. Ak uvažujete nad predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľnosti, u nás ste na správnej adrese.

Viac o mne

Maklérky

Marcela
BARTOVICOVÁ, RSc.
realitná maklérka

Viac o mne
Zuzana
MICHALÍK
realitná maklérka

Viac o mne
Yulia
STRUČKOVÁ
realitná maklérka

Viac o mne
Dominika
MIKLÍKOVÁ
realitná maklérka

Viac o mne

Právne oddelenie

Mgr. Katarína
POSPIECHOVÁ
právnička

Technické
zabezpečenie

Jakub
CHEBEN
správca nehnuteľností

Silvia
MAGULOVÁ
asistentka

Referencie

Spokojní klienti realitnej kancelárie AB Contact