Dominika
Miklíková

Hľadám ľuďom vysnívané bývanie
a hlavne domov...
0918 444 018
Video

Čo vám ponúkam?

Skúsenosti z praxe

Pred prácou realitnej maklérky som pracovala v banke, a preto výborne skĺbiť tieto dve oblasti, keďže väčšina kupujúcich potrebuje hypotekárny úver.

Flexibilita a riešenia na mieru

Každý deň realitnej maklérky je iný. Príprava nehnuteľnosti, obhliadky, návštevy bánk, úradov... A to mi veľmi sedí. Flexibilita, okamžité riešenia na mieru klientom, vychádzanie v ústrety.

Zázemie realitnej kancelárie

V realitnej kancelárii AB Contact sme výborný kolektív, ktorý sa vie podržať aj v ťažších chvíľach a vládne tu príjemná nálada. A keď máte okole seba skvelých kolegov, je to na nazaplatenie.

Niečo o mne

Štúdium obchodu a služieb ma skvele pripravilo na moju súčasnú prácu realitnej maklérky. Z predchádzajúcej práce mám skúsenosti aj z bankového prostredia, čiže dokážem skĺbiť poznatky z týchto dvoch oblastí.

Komunikácia s ľuďmi, práca v teréne, žiadny stereotyp… Toto sú veci, ktoré si na realitnej profesii najviac užívam. Hľadať klientom vysnívané bývanie, ktoré budú dlho nazývať svojim domovom a strávia tam kus života, je síce zaväzujúce, ale vzrušujúce zároveň.

Predaj a prenájom nehnuteľností si vyžadujú profesionalitu, zodpovedný prístup, rozumné riešenia, ale ak sa pridá optimizmus a správna nálada, hneď ide všetko ľahšie, čo je príjemné pre obe strany.

V Piešťanoch pracujem, lebo som tu doma, mám tu rodinu, priateľov a je to mesto, ktoré mi úplne vyhovuje. Vo voľnom čase som hlavne mama malého hokejistu, takže ma môžete stretnúť na piešťanskom zimnom štadióne.

Neváhajte ma kontaktovať

0918 444 018

Moja aktuálna ponuka nehnuteľností

Kompletná ponuka

Moje referencie

zo zrealizovaných obchodov
Päť hviezdičiek pre AB Contact

Som presvedčený, že na riešenie prenájmu (ale aj predaja) nehnuteľností už nestačí iba inzerát. V dnešnej dobe to vyžaduje okrem [...]

Ukáž viac
Prenájom dvojizbového bytu v Rezidencii Tematínska v Piešťanoch

Dobrý deň Dominika, chcem Vám poďakovať za príjemné a ústretové vystupovanie z Vašej strany a za profesionalitu, s ktorou ste [...]

Ukáž viac

Moje predané nehnuteľnosti

Moje prenajaté nehnuteľnosti

  • Všetky
  • Byty
  • Domy
  • Ostatné
Kancelária Tuzex
Dvojizbový byt v blízkosti parku
Dvojizbový zariadený byt
Rodinný dom na Červenej veži
Apartmánový byt pri mestskom parku
Dvojizbový zariadený byt v blízkosti zelene

Moje články