Zuzana
Michalík

Domov nie je miesto,
je to pocit...
0918 314 424
Video

Čo vám ponúkam?

Spokojnosť klientov

Vždy bola pre mňa spokojnosť zákazníkov na prvom mieste. Svoje skúsenosti z oblasti práce s ľuďmi chcem preniesť do sveta realít.

Hladký priebeh obchodu

Uvedomujem si hodnotu podstatných vecí v živote a preto je pre mňa dôležité klientovi zabezpečiť hladký priebeh predaja či kúpy nehnuteľnosti.

Tímová spolupráca

Som tímový hráč a komunikácia a spolupráca s kolegami, ktorí sú profesionáli vo svojom odbore, je pre mňa prvoradá. Preto oceňujem, že som súčasťou práve tímu realitnej kancelárie AB Contact.

Niečo o mne

Som človek, ktorý sa nebojí nových vecí. Sama veľmi dobre viem, aké dôležité je nájsť to správne miesto na bývanie. Hovorí sa, že človek vystrieda počas života približne 10 miest, ktorým hovorí domov. Ja som teraz na čísle 6.

Neľutujem výber žiadneho miesta, kde som predtým bývala. Vždy to bol môj domov a mám na tie obdobia krásne spomienky. Teraz, keď mám rodinu, musela som brať do úvahy aj iné veci ako pred niekoľkými rokmi, keď som žila a pracovala v zahraničí.

Každý má svoje vlastné kritériá, ktoré musí pri kúpe nehnuteľnosti zvážiť. Niekto sa sťahuje kvôli práci, iný kupuje nehnuteľnosť ako investíciu do budúcnosti a niekto sa chce usadiť, založiť rodinu a správne vybrať prvý domov pre svoje deti.

Moje osobné skúsenosti z prenájmu a kúpy nehnuteľnosti určite využijem pri kúpe, predaji, či prenájme tej vašej.

Neváhajte ma kontaktovať

0918 314 424

Moja aktuálna ponuka nehnuteľností

Kompletná ponuka

Moje referencie

zo zrealizovaných obchodov

Moje predané nehnuteľnosti

  • Všetky
  • Byty
Útulný dvojizbový byt so záhradkou vo Vrbovom

Moje prenajaté nehnuteľnosti

  • Všetky
  • Byty
Dvojizbový nadštandardne zariadený byt priamo v centre
Byt vo výbornej lokalite s krásnym výhľadom a loggiou
Jednoizbový byt s predzáhradkou

Moje články