Prvý dojem je najdôležitejší! Homestaging to vie vyriešiť!

Prvý dojem je najdôležitejší! Homestaging to vie vyriešiť!

Ako pri stretávaní sa s ľuďmi, tak aj pri predaji nehnuteľností, je veľmi dôležitý prvý dojem. Častokrát prvé 3 sekundy rozhodnú, či prezeraný inzerát na webovej stránke záujemci zatvárajú alebo zostávajú a pozerajú do konca. Zároveň, ak už inzerát zaujal, prvých 90 sekúnd rozhodne o tom, či ich daný inzerát natoľko oslovil, aby sa rozhodli ísť na obhliadku.

V našej realitnej kancelárii si na prvom dojme dávame naozaj záležať. Nezverejníme fotky neuprataného bytu, pretože vieme, aký dojem by to vzbudilo. Dáme si záležať, nehnuteľnosť je uprataná, veci sú usporiadané. Niektoré byty potrebujú skrášliť a priestor zjemniť a zútulniť doplnkami, aby mali pocit domova. Zároveň sa snažíme mať architektmi vypracovaný pôdorys bytu, aby každý, kto inzerát vidí, videl i dispozíciu bytu, ktorá je veľmi dôležitá.

Slovo Homestaging v preklade z anglického jazyka znamená estetickú úpravu interiéru a vyzdvihnutí predností bytu, či domu.

Naši makléri majú estetické cítenie ako aj vlastné doplnky, ktoré môžu do nehnuteľnosti „pri nastylovaní“ požičať. Upraviť byt pre fotenie, niekedy vyleštiť kuchynskú linku a hladké povrchy, odpratať nepotrebné veci môžu trvať i niekoľko hodín, pretože takto pripravený byt sa veľakrát i nakrúca do budúceho videa.

Zaujímavé a pekné fotky, ktoré vyzdvihnú všetky pozitíva danej nehnuteľnosti, pôdorysy, ktoré ukážu dispozíciu priestoru a video, v ktorom Vám maklér vyzdvihne všetky výhody skoro vždy zabezpečia, rýchly a bezproblémový predaj, častokrát za vyššiu cenu ako iné podobné ponuky, poprípade takto pripravená ponuka vyhráva s podobnými ponukami vo výbere kupujúcich.

Každá nehnuteľnosť má svoje pozitíva a negatíva. Práve Homestaging  vyzdvihne tie Vaše pozitíva, aby nehnuteľnosť našla vyhovujúceho záujemcu. A to je dôvod dať si na príprave maximálne záležať.