Chcete kúpiť nehnuteľnosť? Dajte nám o sebe vedieť!

Na realitnom trhu aktuálne platí pravidlo: dopyt je vyšší ako ponuka. To znamená, že na trhu je menej bytov ako záujemcov o kúpu. Preto v našej realitnej kancelárii máme systém, že ak disponujeme nejakým novým bytom na predaj, najprv ho zašleme emailom klientom v našej databáze. Ak niekoho ponuka zaujme, dohodneme obhliadku a väčšinou si byt do niekoľkým dní nájde svojho nového majiteľa. Do ponuky na našej internetovej stránke a realitných portálov ho posielame až neskôr alebo vôbec.

Tak to bolo aj nedávno s 2-izbovým bytom na Valovej ulici. Zaslali sme ju mailom ľuďom v našej databáze, hneď nám začali zvoniť telefóny. V priebehu dvoch dní sme mali dohodnutých sedem obhliadok. V sobotu doobeda počas obhliadok sa záujemcovia striedali vo dverách a byt sa bez problémov a rýchlo predal.

Takže naša rada znie: ak chcete vedieť o novinkách ako prví, zašlite nám svoje kontaktné údaje na adresu info@abcontact.sk alebo zavolajte na 0905 645 074. My vás zaradíme do zoznamu záujemcov a zvýšite tak šancu kúpiť dobrú nehnuteľnosť, lebo o ponuke budete informovaní ešte predtým ako sa dostane na web.