11 dôvodov prečo by ste mali predávať Vašu nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie AB Contact

Poznáme všetky špecifiká a riziká regionálneho realitného trhu, skúsenosti sme vyzbierali za 15 rokov aktívnej činnosti.
Sledujeme aktuálnu situáciu na trhu. Poznáme faktory, ktoré vplývajú na ceny nehnuteľností. Dlhodobo si vedieme interné cenové mapy. Vypracujeme Vám cenovú analýzu.
Každá nehnuteľnosť má svoje špecifiká. My tú Vašu pripravíme na predaj tak, aby sa predala čo najvýhodnejšie. Vyzdvihneme jej pozitíva, utlmíme negatíva.
Vopred Vás upozorníme na prípadné právne problémy spojené s predajom, v prípade potreby Vám ich pomôžeme vyriešiť.
Pri prezentácii využívame moderné nástroje a externých spolupracovníkov, ktorí pre nás pripravia profesionálny homestaging, pôdorysy, fotografie a videá. Kvalitný a pekný inzerát je základom úspešného predaja.
Disponujeme denne aktualizovanou databázou záujemcov (kupujúcich), ktorí čakajú na nové ponuky od nás.
Inzerujeme na všetkých relevantných kanáloch, online aj offline. Oslovíme preto aj tých, ktorých v databáze nemáme.
Ušetríme Vám kopec času od zbytočných obhliadok a predstavíme Vám len reálnych záujemcov.
Zastúpime Vás pri vyjednávaní. Pretože poznáme postupy a časté argumenty kupujúcich, vyrokujeme pre Vás najvyššiu možnú cenu.
Odkomunikujeme požiadavky všetkých účastníkov obchodu. Zabezpečíme potrebné právne dokumenty. Ušetríme Vás od administratívy a náročných formalít. Čas a energiu môžete zatiaľ venovať rodine a koníčkom.
Prevedieme Vás celým procesom predaja. Nájdete v nás osobného realitného poradcu, ktorý bude hájiť Vaše záujmy od začiatku do konca obchodu.
Potrebujete viac dôvodov?
Z pôvodného textu vypracovaného Realitnou úniou SR, ktorej členom je aj AB Contact, s.r.o., prepracované a doplnené Mgr. Andrejom Bartovicom a Marcelou Bartovicovou, RSc.