Zaujímavá budova neďaleko Piešťan

Pri kúpe nehnuteľnosti sme sa mali možnosť spoznať a spolupracovať s pani Marcelou Bartovicovou zo spoločnosti AB Contact, s.r.o. a za túto spoluprácu sme nesmierne vďační. 

 

Vďaka jej skúsenosti a schopnosti organizovať jednotlivé kroky tak, aby nedochádzalo k zbytočným prieťahom a komplikáciám, prebehla celá kúpa nehnuteľnosti pre nás veľmi ľahko a nenútene.

 

Nemuseli sme sa starať o úrady, vypracovanie zmlúv, kataster a veľa ďalších nutných úkonov, ktoré je treba pri kúpe vybaviť. Vďaka pani Marcele sme počas celého procesu nákupu nemali žiadne pocity stresu. 

 

Prijemné vystupovanie, spoľahlivosť, ochota poradiť a obrovský rozhľad v oblasti trhu s nehnuteľnosťami. Od začiatku procesu až do konca nám bola ochotná odpovedať na každú otázku a vyriešila každý problém.

 

V dnešnej dobe je zložité nájsť v spleti rôznych ponúk tú naozaj správnu pre seba a my sme veľmi vďační, že sme mali šťastie práve na pani Marcelu zo spoločnosti AB Contact, s. r. o.. Veľmi pekne ďakujeme za vynikajúcu spoluprácu a môžeme len ODPORÚČAŤ.

 

Zuzana Čepeľ Praženková s manželom.