Predaj rodinného domu a kúpa nového domova

Chceli by sme poďakovať realitnej kancelárii AB Contact a špeciálne pani Marcele Bartovicovej za úžasnú pomoc a podporu pri predaji a zároveň kúpe nehnuteľnosti. Pri tomto veľkom kroku v našich životoch nám bola obrovskou oporou. Pani Bartovicovú poznám už roky a obdivujem jej zápal a nadšenie pre reality, jej húževnatosť a odbornosť, práca ju baví a vedela som, že sa na ňu môžeme spoľahnúť v každom kroku tohto komplikovaného a náročného procesu. A nesklamali sme sa.

Náš “prípad” nebol vôbec jednoduchý, išlo o náročný predaj a zároveň kúpu, ktoré navzájom súviseli, aby došlo k plynulému presunu z predaného domu do domu nového a my sme mali istotu, že nestratíme strechu nad hlavou. Bolo potrebné zosúladiť viacero ľudí, termínov, prihliadať na viacero aspektov, prispôsobiť sa financujúcej banke, čo všetko navzájom komplikovalo situáciu. Nastali rôzne nepredvídané situácie a komplikácie, ale za pomoci pani Bartovicovej a jej tímu sme nakoniec všetko zvládli.

Dobrý pocit sme nadobudli už od prvotných úkonov, akými boli konzultácia, príprava a nafotenie nehnuteľnosti, cez početné obhliadky, telefonáty, komunikáciu s katastrom, bankami, kupujúcimi až po vyhotovenie potrebnej dokumentácie, dokonca prepis odberných miest pre energie. O všetkom sme boli vždy promptne informovaní.

Realitnú kanceláriu AB Contact vrelo odporúčame každému, kto nechce byť v takýchto dôležitých momentoch života v tom sám, kto hľadá kvalitu, spoľahlivosť a istoty, či už pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti. Za nás veľká spokojnosť a vďaka.

manželia Piešťanskí