Pôvodný rodinný dom na menšom pozemku

Predaj starej nehnuteľnosti mi naháňal strach. Veľa ľudí mi radilo, nech si to sama predám bez RK, ale predstava, že mi denne budú volať  „rôzne“ typy ľudí ma desila. Obrátila som sa na AB Contact a nikdy to nebudem ľutovať.

Spomínam na naše prvé stretnutie s Marcelkou Bartovicovou. Čakala som pani v červenom kostýme s kopou papierov a veľkými okuliarmi. Prišla pohodová kočka, bezprostredná, milá a to bolo pre mňa veľmi dôležité. Bolo vidieť, že rozumie tomu čo robí, a že ju to baví. Ako laik som sa nechala viesť jej radami a všetko išlo tak ľahko. Názov realitky je úplne presný – kontakt. Stále sme komunikovali, vedela som na čom som, čo treba a prečo. Vybavila za mňa všetko. Od uverejnenia domu na nete, cez obhliadky a potrebné papiere a aj veci, ktoré ani nemusela a o ktorých ja nemám ani poňatie a naučila ma trošku viac pracovať s e-dokumentmi 🤗.

Jej kúzlo a šarm určite pomohlo s predajom v takom krátkom čase, za čo veľmi ďakujem. Ak budem niekedy ešte predávať nehnuteľnosť, určite len cez Marcelku a firmu AB Contact.

Eva P.