Nadštandardný 5-izbový bungalov na novej ulici v Piešťanoch

Vyjadrenie predávajúceho:

Som rád, že predaj domu bol v rukách realitnej kancelárie AB Contact. Čas, ktorý som mohol venovať iným veciam a nie vybavovaním, zabezpečovaním, telefonovaním, dohadovaním, splnením bol pre mňa veľmi dôležitý. Zároveň aj pekne odprezentovať nehnuteľnosť, taká aká vlastne je, s videom, pôdorysmi, nám pritiahlo reálnych záujemcov, nie divákov a prichádzali už na obhliadku len ľudia, ktorí takúto nehnuteľnosť hľadajú, avšak chcú poznať detaily.

Až teraz spätne vidím, čo predaj nehnuteľnosti všetko potrebuje, koľko pozitívneho času treba do nej vložiť a ako predaj nehnuteľnosti potrebuje vlastne profesionála. Pani Bartovicová to zvládla skvele! Pravidelne som vedel, čo sa v predaji deje. Je človek na správnom mieste, presne vie, čo očakávať, ako komunikovať, ako zistiť, ako na to, ako vyriešiť požiadavky kupujúcich po právnej stránke, ako zrealizovať všetko potrebné po predaji, aby všetky povinnosti boli splnené a my sme sa len podpisovali na odsúhlasených zmluvách.

A toto bolo pre nás to potrebné, mať to uchopené správne, dodržiavať to čo je dohodnuté a splniť cieľ. Zároveň aj servis po predaji formou prehlásenia energií, kedy sme nikam nemuseli ísť a všetko bolo vybavené na základe splnomocnenia je pre mňa obrovská pomoc. Ďakujem, že som sa nemýlil a všetko čo bolo povedané, bolo i splnené, to si v dnešnej bláznivej dobe veľmi cením. Pani Marcela Bartovicová je veľký profesionál a realista vo svojom obore.

Róbert Feranec

Vyjadrenie kupujúceho:

„Chcel by som sa poďakovať realitnej kancelárii AB Contact a hlavne p. Bartovicovej, ktorá nám sprostredkovala cestu k vysnívanému domu. Kombinácia vysokej profesionality, flexibility, komunikácie a právneho servisu je dôvod prečo opakovane využívame ich služby a vrelo odporúčam každému.

Peter Čirč

Maklér:

Marcela BARTOVICOVÁ, RSc.
realitná maklérka

Viac o mne