Konferencia pri Banskej Štiavnici

K októbru už neodmysliteľne patrí každoročná konferencia Združenia realitných kancelárií Slovenska, na ktorú pravidelne chodia aj makléri z AB Contact.

Tentokrát bol hlavnou témou podujatia digitálny marketing. Keďže na internete trávi čas stále viac ľudí, je logické, že tam hľadajú aj nehnuteľnosti. Preto sa tomuto trendu prispôsobujeme aj v našej realitnej kancelárií a okrem firemnej webovej stránky sme aktívni aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

„Kedysi hrali prím tlačené inzertné noviny, teraz už ľudia chodia pozerať predávané nehnuteľnosti na internet. Preto dbáme o kvalitné fotografie, videá, homestaging, aby ponuky zaujali potenciálneho kupujúceho už na prvé vzhliadnutie,“ povedal Andrej Bartovic. Dal za pravdu prednášajúcim, že ľudia uprednostňujú pri výbere služieb kvalitu, autentickosť a životný príbeh.

Už sa nedajú zlákať na lacnú reklamu či výhodnú zľavu. Keďže sa konferencia uskutočnila v Štiavnických vrchoch v hoteli Samalandra okrem vzdelávania sme si aj oddýchli a užili si nádherné výhľady na jesennú prírodu.