Exkluzívny projekt Šípkovec

Spokojný investor aj obyvatelia! Spoločnosť Longleaf ako vlastník stavebných pozemkov a rodinných domov oslovila realitnú kanceláriu AB Contact Piešťany na spoluprácu pri predaji 26 stavebných parciel a dvoch domov vo Vrbovom v septembri 2016. „Do konca roka sa verejnosť s projektom oboznamovala. Počas roka 2017 sa predala približne polovica projektu a zvyšný predaj ubehol počas prvej polovice roka 2018, kedy už ulica bola viac a viac rušná. Vyrastali tu domy a hrali sa tu prvé deti,“ opísala priebeh spolupráce Marcela Bartovicová. Najprv sa predaj rozbiehal pomalšie, keď sa však vybudovala infraštruktúra, všetko sa zrýchlilo. „Ľudia čakali na finálne dokončenie cesty a chodníkov. Po tom, čo sa predali prvé pozemky a rodinné domy, prišiel na ulicu aj nový život a projekt nabral úplne iný spád,“ spomína realitná maklérka, ktorá zabezpečovala komunikáciu s klientmi, zmluvy i prehlásenia energií.

Realitná kancelária AB Contact mala na starosti stratégiu predaja, ceny, marketing i videoprezentácie. „Ak máme projekt, ideme do neho naplno, lebo klient nám dal exkluzivitu a zároveň do nás vložil dôveru. Ďakujeme spoločnosti Longleaf, že sme mohli byť hlavným partnerom v predaji. Verím, že sa nám podarilo splniť nielen očakávania investora, ale zároveň kupujúcich, ktorí si dnes spokojne užívajú nové bývanie,“ povedal majiteľ realitnej kancelárie Andrej Bartovic.

Investor Longleaf našiel v Piešťanoch realitnú kanceláriu, kde sú na prvom mieste profesionalita a zodpovedný prístup. „Na spolupráci s realitnou kanceláriou AB Contact sme oceňovali hlavne samostatnosť. Presne vedeli, čo majú robiť, len sme prišli a podpísali zmluvy, ktoré boli vždy nachystané. Páčila sa nám aj možnosť overovať podpisy priamo v kancelárii. Makléri dokonale poznali projekt a aj aj povahu lokálneho realitného trhu,“ uviedol Tomáš Soóky. Dodal, že uvítal podnetné myšlienky, nápady na podporu predaja zo strany AB Contact.

Maklér:

Mgr. Andrej BARTOVIC
majiteľ

Viac o mne
Marcela BARTOVICOVÁ, RSc.
realitná maklérka

Viac o mne