13 603 m² pozemok pre rodinné domy

Vyjadrenie predávajúceho:

S pani Bartovicovou ako maklérkou som veľmi spokojný. Sprostredkovala predaj ornej pôdy v Ratnovciach. Od podpisu zmluvy až po pripísanie kúpnej sumy na môj účet uplynuli iba štyri mesiace, a to v čase pandémie. Oceňujem profesionálny prístup, korektné a priame jednanie a vysokú výkonnosť . O celom procese predaja som bol online informovaný, všetky informácie so mnou okamžite zdieľala. Využila všetky dostupné informácie a kontakty, aby predaj dospel k úspešnému koncu.

Rovnako skvelú prácu odviedla aj  Mgr. Pospiechová, zmluva bola vypracovaná tak, že som ju mohol bez pripomienok podpísať a do katastra má zriadený elektronický prístup , takže žiadne čakanie na katastri, zapísanie nového vlastníka trvalo iba sedem dní. Peniaze z advokátskej úschovy mi pristáli na účte do 24 hodín od zapísania nového vlastníka do katastra.

Roman Hodul, Piešťany

Vyjadrenie kupujúceho:

S Vašou realitnou kanceláriou spolupracujem už dlhšie a prístup bol vždy na profesionálnej úrovni. Veľmi si vážim poskytnuté informácie a pomoc od Vás, dokonca často aj nad rámec povinností realitného agenta, rýchlosť spracovania požiadaviek a najmä férovú komunikáciu. Pokračujte v proaktívnom prístupe ku klientom a verím, že mnoho ďalším pomôžete k ich vysnívanej nehnuteľnosti.

Marek

Maklér:

Marcela BARTOVICOVÁ, RSc.
realitná maklérka

Viac o mne