Seminár Mareka Šubrta ohľadom noviniek v backOFFICE

Nie je žiadnym tajomstvom, že v našej kancelárii používame realitný softvér backOffice. Je to náš virtuálny kolega, na ktorého sa môžeme vždy spoľahnúť a ktorý nám ušetrí veľa času. Zároveň nám vedie kompletnú databázu klientov a tak všetky naše novinky v ponuke sa vždy rýchlosťou blesku dostanú k záujemcom o daný tip nehnuteľnosti a na realitné portály.

V prvej časti seminára sme prebrali všetky aktuálne novinky. V druhej časti nám Marek názorne vysvetlil, ako s niektorými funkciami optimálne pracovať, tak aby sme softvér využívali čo najefektívnejšie a zjednodušili si každodennú rutinu. Na záver sme s kolegami z iných kancelárií prebrali možnosti a pravidlá spolupráce pri spoločných obchodoch, ktoré nám tento program umožňuje a ktoré v praxi radi využívame.

Ďakujeme za prívetivý prístup zo strany organizátora. Je skvelé mať partnera, ktorý neustále sleduje prax a prichádza s novými nápadmi a myšlienkami, vďaka ktorým sme aj my lepší.

Namotivovaní zo školenia sme spoločnú cestu domov z Bratislavy využili na pracovnú poradu. A na druhý deň sme sa už mohli opäť naplno venovať Vám – našim klientom.