Hľadáme skúseného makléra, ktorý chce predávať exkluzívne ponuky

Realitná kancelária AB Contact Piešťany hľadá posilu do svojho tímu. Na trhu pôsobíme viac ako 15 rokov, čiže sme stabilnou spoločnosťou s nízkou fluktuáciou zamestnancov. Nakoľko len v roku 2018 zrealizovali makléri našej kancelárie viac ako 100 predajov, potrebujeme ďalších šikovných ľudí do partie. „Nebojte sa, nebudete musieť telefonovať a presviedčať ľudí, aby vám dovolili inzerovať predávanú nehnuteľnosť. U nás fungujeme na základe referencií z minulosti a predávame iba exkluzívne nehnuteľnosti, ktoré v iných realitných kanceláriách nenájdete,“ povedal konateľ Andrej Bartovic.

Nový maklér bude pracovať ako externista na živnosť. „Na začiatok ponúkame 40 % províziu, ktorú po uplynutí skúšobnej doby radi zdvihneme až na 50% a časom aj viac,“ hovorí A. Bartovic. Ten je zároveň advokát a všetky obchody osobne zastrešuje po právnej stránke, čo uľahčuje maklérom administratívu. Realitná kancelária zabezpečuje maklérom pracovný aj osobný marketing – vizitky, letáky, webové podstránky, videá, blogy, inzerciu a medializáciu. Externý maklér znáša náklady na vlastný mobil, auto a notebook, všetko ostatné znáša realitná kancelária. Externý maklér je u nás pánom svojho času, môže pracovať z domu alebo z kancelárie. Raz do týždňa býva porada a raz do týždňa služba v kancelárii.

Od nového makléra požadujeme lojálnosť, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie. Hlavnou úlohou makléra je starostlivosť o klientov, ktorí majú záujem o služby realitnej kancelárie na základe našich referencií z minulosti. Ide o písanie inzerátov, asistencia pri tvorbe fotografií a videí, realizácia obhliadok, telefonovanie a komunikácia s klientmi. Očakávame prácu na plný úväzok (8 hodín denne). Skúsenosti s prácou na realitnom trhu sú výhodou, rovnako ako skúsenosti s obchodom alebo iným poskytovaním služieb.

AB Contact je seriózna spoločnosť, ktorá je zakladajúcim členom Združenia realitných kancelárii Slovenska (ZRKS) a tiež členom Realitnej únie Slovenskej republiky (RÚ). Sledujeme aktuálne trendy a vývoj na realitnom trhu. Zamestnancom poskytujeme aj prednášky, kurzy a ďalšie vzdelávanie.
V prípade záujmu nám do 31. marca 2019 zašlite životopis a motivačný list na info@abcontact.sk a ak nás presvedčí, pozveme vás na osobný pohovor.

Zdroj: AB Contact, Piešťany