Daruj kúsok seba pod vianočný stromček

Už štvrtým rokom sa snažím zoskupiť dobrosrdečných ľudí a vytvoriť adresnú zbierku, ktorá spríjemní vianočné chvíle deťom, ktoré to majú v živote ťažšie ako tie naše. Cieľom je darovať konkrétne veci, ktoré potrebujú v každodennom živote. Takto usporené peniaze z rozpočtu môže následne vedenie domova použiť do voľno časových, športových a zážitkových aktivít detí.

Každý z nás nakupuje bežné veci pre svoje deti. A pred Vianocami obzvlášť viac. Ak máte chuť a možnosť hodiť o jedny fixky, ponožky, tričko, čokoľvek z kozmetiky, trvácne potraviny a iné do svojich košíkov v obchodoch, urobte dobrý skutok.

A ako to funguje? Sú dve možnosti ako odovzdať Váš darček deťom:

Môžete priamo odovzdať v Detskom domove na Sasinkovej ulici č. 11 v Piešťanoch, web www.ddpiestany.sk.
Môžete priniesť k nám do kancelárie AB Contact, na Kukučínovej ulici č. 8 v Piešťanoch.

Vyzbierané veci budú pribalené deťom pod Vianočný stromček. Predpokladaný termín odovzdania je 20.12.2018 o 17,00 hod. Všetci, ktorí sa budú chcieť odovzdania zúčastniť, sú samozrejme vítaní.

Aktuálne informácie o tejto zbierke, najmä čo konkrétne jednotlivé deti potrebujú, nájdete na Facebooku vo verejnej skupine Vianoce deťom Detský domov Piešťany https://www.facebook.com/groups/1496616867305662/. Budeme radi, ak sa pridáte a stanete sa členom tejto skupiny.

Nie je nič krajšie ako spojiť šľachetných ľudí, pretože len môj darček nestačí, detí je viac. Spoločnými silami vyčaríme úsmev všetkým. Ak máte akékoľvek otázky pokojne mi napíšte na môj e-mail: bartovicova@abcontact.sk

Teším sa na Vás.
Marcela Bartovicová, RSc.